Ei, sortim a la tele!

El programa Mosaic d’Entitats del Canal Blau-Maricel TV ha fet un reportatge sobre el Ger.
Val la pena mirar-lo, coneguis o no el Ger, per fer-te una idea històrica i actual del que ha estat i és la nostra entitat. Una mirada sincera i curiosa des dels ulls de diferents socis i sòcies que en diferents moments i circumstàncies han aterrat i s’han implicat activament per tirar endavant l’activitat social, cultural, educativa, d’oci i esportiva de la nostra entitat.

mira el video del Ger aquí!

Aquesta entrada ha esta publicada en Uncategorized. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Una resposta a Ei, sortim a la tele!

  1. alba diu:

    ei família! esta moooolt bé el vídeo! et fas una idea de tot el que és el Ger…però necessitem 30 minuts més per explicar tot el q ens hem deixat!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *